۳ مزیت برای نصب سایبان متحرک برقی در فضای باز

//۳ مزیت برای نصب سایبان متحرک برقی در فضای باز

۳ مزیت برای نصب سایبان متحرک برقی در فضای باز

نصب سایبان متحرک برقی

یکی از بهترین راه حلی که می توان با آن فضای بیرونی خانه و محل کسب و کار خود را متفاوت کنید نصب سایبان متحرک برقی است. با نصب سایبان برقی در فضای باز خود می توانید خانواده ، مشتریان و … را از حرارت و گرمای روزهای تابستان محافظت کنید. در ادامه ۳ مزیت برتر نصب سقف متحرک برقی در فضای باز بیان شده است.

مزایای نصب سایبان متحرک برقی | نصب سایه بان برقی

نصب سایبان متحرک پارچه ای

۱. اضافه شدن فضای سرپوشیده با نصب سایبان متحرک برقی

یکی از راه حل هایی که افراد می توانند بدون دردسر فضای سرپوشیده منزل، محل کار و … را گسترش دهند، استفاده از سقف جمع شونده برقی است. اگر خانواده شما نیاز به فضای مسقف شده بیشتری در منزل دارند نصب سقف جمع شونده یکی از راه حل های سریع است که در کوتاه ترین زمان شما را به هدفتان خواهد رساند. از مزایای نصب سایبان متحرک برقی می توان به:

  • دسترسی آسان به سایه در فضای باز خانه، باغ و …
  • مسقف کردن فضای کسب و کارها با سریعترین زمان
  • جمع کردن سقف برقی با فشردن یک دکمه زمانی که فضای داخلی نامطبوع باشد.
  • لذت بردن خانواده و مهمان ها از فضای باز با بسته بودن سقف متحرک و ایجاد سایه برای آنهاساخت و نصب سایبان متحرک برقی | نصب سایبان برقی

نصب سقف متحرک برقی

۲. نصب سایبان برقی و محافظت از مبلمان در شرایط جوی غیر قابل پیش بینی

باید بدانید که قرار دادن مبلمان در فضای باز باعث از بین رفتن آنها به مرور زمان خواهد شد از این رو با نصب سایبان جمع شونده برقی در فضای خارجی به راحتی می توان از مبلمان فضای بیرونی در شرایط آب و هوایی همچون بارش باران و برف، طوفان و گرمای شدید محافظت کرد. در کسب و کارهایی مانند رستوران های فضای باز می توان با اجرای سقف متحرک در محوطه، مشتریان خود را از گرما و شرایط آب و هوای نامطبوع محافظت کرد و خاطره خوبی را برای آنها به یادگار گذاشت.

 

 

۳. قابلیت تنظیم ۱۰۰ درصدی سقف تاشو

سقف متحرک برقی ۱۰۰ درصد قابلیت تنظیم شدن را دارند، از این رو به راحتی برای هر نوع فضای باز با آب و هوایی متفاوت قابل استفاده است. بسته به سبک زندگی می توانید زیر سایبان متحرک را با چراغ، بخاری و … دکور و فضایی رویایی را برای خانواده و دوستان خود ایجاد کنید. شرکت سقف متحرک ساینا با استفاده از متریال های باکیفیت سعی دارد سایبان های برقی را به کارفرمایان خود ارائه دهد که در برابر هر شرایط نامناسب آب و هوایی مقاوم باشد. سقف های متحرک پارچه ای ساینا قطعا سرمایه گذاری مناسبی برای بالابردن ارزش ملک شماست، از این رو می توانید برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

اجرا سایبان متحرک برقی | ساخت و نصب سایبان برقی

اجرا سایبان متحرک برقی

توسط |۱۳۹۹/۷/۴ ۱۰:۳۵:۵۰تیر ۱۹ام, ۱۳۹۸|مقالات|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دسته بندی مطالب

آدرس ما :

میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 3، واحد 403

اطلاعات تماس :

تلفن: 88873126-021

تلفن همراه: 09198101146

وبسایت: سازه چادری ساینا