سایبان متحرک تراس آپارتمان – نیاوران

//سایبان متحرک تراس آپارتمان – نیاوران
سایبان متحرک تراس آپارتمان – نیاوران۱۳۹۹/۷/۸ ۷:۳۱:۳۱

توضيحات پروژه

سایبان تراس آپارتمان

امروزه صاحبان منازل مسکونی به دنبال سایبان تراسی می گردند که علاوه بر اینکه سایه ای در بالکن داشته باشند، فضای تراس نیز دنج و زیباتر شود. سایبان متحرک تراس آپارتمان یکی از متریال هایی است که اخیرا کارفرمایان زیادی را به خود جذب کرده است، چرا که سایبان متحرک تراس به راحتی با فشردن ریموت کنترل بصورت اتوماتیک از وضعیت باز به بسته  و یا بلعکس تغییر حالت می دهند.

معماری سایبان متحرک بالکن

در راستای ایجاد سایه در تراس یکی از منازل، کارفرما با مشاوره رایگانی که با شرکت سقف متحرک ساینا داشت کارفرما با توجه به مزایا سقف متحرک در نهایت تصمیم به نصب سایبان متحرک تراس در فضای بالکن خود کرد. طراحان با توجه به متراژ بالکن به طراحی سایبان متحرک بالکن به فرم تحت با زاویه مناسب کردن تا به راحتی آب باران و برف از روی سقف متحرک پارچه ای خارج شده و آسیبی به این سایبان لاکچری وارد نشود با توجه به اینکه کارفرما خواهان هر چه زیباتر شدن سقف جمع شونده برقی بود شرکت ساینا نورپردازی منحصر به فردی را بر روی سقف اتوماتیک مدرن نصب کردند.

مشخصات سازه و پارچه سایبان تراس آپارتمان

با توجه به فضای بالکن ساختمان مسکونی که با چوپ پوشیده شده بود، طراحان برای اینکه کمترین آسیب به محوطه تراس و هر چه سریع تر نصب شدن سایبان متحرک تراس، تمامی اتصالات بصورت پیچ و مهره ایجاد شده است تا کمترین فعالیت عمرانی در محل انجام گیرد. از طرفی طراحان برای هر چه زیباتر شدن فضای بالکن در کنار فضای سبز تعبیه شده در فضا رنگ مشکلی برای المان ها  و ریل های متحرک و رنگ سفید برای پارچه کششی به کارفرما پیشنهاد شد که مورد استفبال وی قرار گرفت. برای باز و بسته شدن سقف برقی از موتور الکتریکی هیوت استفاده شده که به راحتی سقف متحرک پارچه ای بسته به سلیقه ساکنین باز و بسته شود.

در محاسبات سرعت باد برای این سقف برقی ۶۰ کیلومتر بر ساعت و میزان بار برف قابل تحمل ۳۰ کیلوگرم بر متر مربع در نظر گرفته شده است.

مشخصات سایبان متحرک تراس

این پروژه یک سایه بان متحرک تراس در منزل مسکونی با متراژ ۱۸ مترمربع می باشد.

مساحت : ۱۸متر مربع
کاربری : سایبان متحرک تراس
محل پروژه : نیاوران
سال : خرداد ماه ۱۳۹۸
مشخصات سازه : آلومینیوم ۶۰۶۳
جنس پارچه : هانوا
نوع دوخت پارچه : HF

دسته بندی مطالب

آدرس ما :

میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 3، واحد 403

اطلاعات تماس :

تلفن: 88873126-021

تلفن همراه: 09198101146

وبسایت: سازه چادری ساینا