سقف متحرک روف گاردن – برج مسکونی آجودانیه

//سقف متحرک روف گاردن – برج مسکونی آجودانیه
سقف متحرک روف گاردن – برج مسکونی آجودانیه۱۳۹۹/۷/۹ ۷:۵۱:۰۲

توضيحات پروژه

سقف متحرک روف گاردن

سقف متحرک روف گاردن یکی از کاربردهای سقف متحرک می باشد. شرکت سقف متحرک ساینا برای محافظت از فضای زیر یک پرگولا چوبی این سقف متحرک پارچه ای را طراحی نمود. پرگولا چوبی بر روی روفگاردن برج مسکونی در منطقه آجودانیه تهران قرار دارد. با توجه به اینکه پرگولا یک المان دکوراتیو برای محوطه خارجی است و نمی توان از فضای زیر آن در تمام ایام فصول سال استفاده کرد. یکی از المان های به روز دنیا که می توان آن را روی یک پرگولا استفاده کرد سقف متحرک پارچه ای است که فضای خارجی یک برج، ویلا، رستوران و … را هرچه زیباتر می کند.

باید توجه کرد که هزینه سقف متحرک پارچه ای متفاوت با المان های دیگر است و هزینه سقف متحرک پارچه ای به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد

معماری سقف متحرک پشت بام

در طراحی سقف متحرک روف گاردن بر اساس پرگولایی که در فضای روفگاردن نصب شده بود طراحی گردید. با توجه به هدف کارفرما که بتواند از فضای زیر پرگولای طراحی شده در فضا به راحتی در تمام فصول استفاده کند از یک المان محوطه سازی مدرن و لاکچری استفاده کرد. برای هرچه زیباتر شدن فضای داخلی با یک دکوراسیون منحصر به فرد می توان نورپردازی کرده تا فضای رویایی را در زیر این سقف برقی ایجاد کند. 

مشخصات سازه و پارچه سقف جمع شونده

سازه به کار رفته در این سقف برقی اتوماتیک از جنس آلومینیوم ۶۰۶۳ استفاده شد تا زیبایی و استحکام بیشتری را به فضای روف گاردن بدهد. فضای پوشیده شده در روفگاردن برج به متراژ ۵۰ مترمربع است. برای جمع شدن پارچه سقف جمع شونده از موتور الکتریکی سامفی ساخت فرانسه که یکی از موتورهای با کیفیت بالا در بازار است از طرف کارفرما برای سقف جمع شونده برقی انتخاب شد.

در محاسبات سرعت باد برای این سقف برقی ۶۰ کیلومتر بر ساعت و میزان بار برف قابل تحمل ۳۰ کیلوگرم بر متر مربع در نظر گرفته شده است.

مشخصات سقف متحرک روف گاردن

این پروژه یک سقف متحرک در فضای سبز روفگاردن برج مسکونی در آجودانیه به متراژ ۵۰ متر مربع می باشد.

مساحت : ۵۰ متر مربع

کاربری : سقف متحرک روف گاردن

محل پروژه : آجودانیه

سال : ۱۳۹۷

مشخصات سازه : سازه آلومینیومی ۶۰۶۳

نوع دوخت پارچه : wedge welder

وزن پارچه : ۷۰۰ گرم

پروفیل : آلومینیوم

موتور : سامفی فرانسه

زمان تحویل : آبان ماه ۱۳۹۷

دسته بندی مطالب

آدرس ما :

میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 3، واحد 403

اطلاعات تماس :

تلفن: 88873126-021

تلفن همراه: 09198101146

وبسایت: سازه چادری ساینا