سقف متحرک ویلا

//سقف متحرک ویلا
سقف متحرک ویلا۱۳۹۹/۷/۸ ۱۸:۰۵:۱۲

توضيحات پروژه

سقف متحرک ویلا

سقف متحرک ورودی ویلایی در شمال نیویورک

ویلایی در شمال نیوریورک ، محوطه خود را با سقف متحرک ویلا دکوراسیون کرده است.

در طراحی یکی از کارهایی که معمار پروژه انجام داد خرید سقف متحرک با ریموت کنترل بود.

برای داشتن ورودی ویلای منحصر بفرد تصمیم به نصب یک سقف برقی در فضای باز ویلای خود گرفت.

اهداف کارفرما برای نصب سقف متحرک ویلا

از جمله اهداف مالک برای نصب سقف متحرک ویلا در فضای باز خود :

  • تمایل به تمیز ماندن فضای جلوی ویلا
  • محافظت افراد ساکن در ویلا از اشعه های مضر نورخورشید
  • استفاده از فضای مطبوع در طول روز

کارفرما با توجه به اینکه هوای بارانی و استفاده از قطرات باران در این روز را بسیار دوست داشت و تمایلی برای محافظت ورودی ویلا در این روز را نداشت. تمایل خود را به یک سقف قابل جا به جا اعلام نمود از این رو شرکت سازنده سقف پارچه ای به این کارفرما سقف متحرک برقی را پیشنهاد داد. با نصب یک سقف اتوماتیکی در فضا علاوه بر اینکه یک زیبایی فوق العاده ای را به حیاط ویلا خواهد داد، تمام اهداف کارفرما اعم از تمیز نگه داشتن قسمت ورودی ویلا، ایجاد یک سایه در کنار زیبایی منحصر به فرد به محوطه، حفاظت افراد از اشعه UV خورشید را دربر خواهد داشت.

محافظت از کودکان با نصب سقف برقی

از دیگر خواسته های کارفرما برای تهیه سقف برقی ایجاد یک فضای محفوظ برای بازی بچه ها به دور از هر نوع آلودگی و شلوغی بود. کارفرما با استفاده از سقف متحرک پارچه ای از کودکان خود در هنگام بازی کردن در ایام ظهر تابستان از تابش شدید نور خورشید محافظت می کند. مالک تمایل داشت که علاوه بر یک پوشش سقف زیبا ، سازه طوری طراحی شود که اطراف آن نیز با متریالی پوشش داده شود.

شرکت طراح برای اینکه تمام اهداف کارفرما را پوشش دهد یک سقف متحرک با ریموت کنترل را پیشنهاد کرد.

این سقف متحرک به راحتی با یک دکمه باز و بسته می شود و فرد می تواند بسته به شرایط جوی از این سقف جمع شونده استفاده کند. از دیگر مزیت این سقف جمع شونده طراحی شده پوشش اطراف آن بود که این پوشش به صورت کشویی برای کارفرما طراحی گردید تا در صورت نیاز بتواند آن را باز کرده و از فضای سبز اطراف استفاده کند. با توجه به حضور کودکان در منزل برای محافظت از فرزندان از پارچه های با کیفیت و با دوام بالا استفاده شد. برای محافظت کودکان و جلوگیری از سقوط آنها در استخر محوطه فضای باز در رو به روی ورودی و اطراف با متریال های با کیفیت پوشانده شده است تا از کودکان محافظت شود.

طراحی سقف متحرک محوطه ویلا

برای هرچه زیبا تر شدن فضای کارفرما طراحان شرکت سازنده سقف متحرک از یک سایبان برقی کج استفاده کردند که یک طرف از سقف متحرک بالاتر از طرف دیگر است و این شیب زیبایی فوق العاده ای به فضا داده است. از ویژگی های منحصر به فرد سقف متحرک برقی ریموت دار، با داشتن یک پارچه کششی، فضای باز لاکچری در ویلا به وجود آورده است و از دیگر ویژگی های قابل توجه آن وجود یک موتور در این سازه است که با یک دکمه که از دور قابل کنترل است به کار می افتد و می توان سقف برقی را بسته به شرایط باز و یا بست. کارفرما با توجه به ویژگی های ارائه شده و طراحی منحصر به فرد این سقف متحرک که بر اساس فضای او توسط شرکت انجام گرفته بود تمایل خود به نصب این سقف متحرک را اعلام نمود.

دسته بندی مطالب

آدرس ما :

میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 3، واحد 403

اطلاعات تماس :

تلفن: 88873126-021

تلفن همراه: 09198101146

وبسایت: سازه چادری ساینا