سقف متحرک پارچه ای – رستوران عینی ساری

//سقف متحرک پارچه ای – رستوران عینی ساری
سقف متحرک پارچه ای – رستوران عینی ساری۱۳۹۷/۸/۱۳ ۱۰:۵۷:۵۱

توضيحات پروژه

سقف متحرک پارچه ای رستوران

سقف متحرک پارچه ای رستوران با هدف افزایش فضای کاربری رستوران ها اجرا می شوند. در شرایط جوی مختلف، سقف متحرک پارچه ای رستوران ها و کافی شاپ ها این امکان را ایجاد می کند که از فضای باز خود بهترین استفاده را ببرند.این سقف ها به راحتی با فشردن ریموت کنترل بصورت اتوماتیک از وضعیت باز به بسته  و یا بلعکس تغییر حالت می دهند.

معماری سقف متحرک پارچه ای

طرح سقف متحرک پارچه ای رستوران عینی بنا به درخواست کارفرما از سقف متحرک اتوماتیک به شکل تخت استفاده گردید. با توجه به اینکه کارفرما خواهان یک نورپردازی زیبا و منحصر به فرد برای این سقف اتوماتیک مدرن بود، شرکت ساینا در این زمینه، نورها را بجای قراردادن بر روی تیرهای فرعی بر روی تیرهای اصلی و ریل های حرکتی سقف متحرک قرار دادند.

در جهت هر چه زیباتر شدن و همخوانی سقف متحرک رستوان با فضای دکوراسیون داخلی رستوران  رنگ مشکی برای المان ها و ریل های متحرک  و پارچه کششی آلمانی با مقاومت بالا به رنگ سفید انتخاب گردید.

مشخصات سازه و پارچه سقف جمع شونده

برای هر چه سریعتر نصب شدن سقف جمع شونده، همراه با کمترین مزاحت برای فعالیت اقتصادی  در این رستوران، تمامی اتصالات بصورت پیچ و مهره ایجاد شده است تا کمترین فعالیت عمرانی در محل انجام گیرد. برای این سقف جمع شونده پارچه ای موتور های الکتریکی فرانسوی که کیفیت بسیار بالایی دارند انتخاب گردید.

در محاسبات سرعت باد برای این سقف برقی ۶۰ کیلومتر بر ساعت و میزان بار برف قابل تحمل ۳۰ کیلوگرم بر متر مربع در نظر گرفته شده است.

مشخصات سقف متحرک پارچه ای رستوران

این پروژه یک سقف متحرک در محوطه فضای باز رستوران  به متراژ ۹۰ متر مربع می باشد.

مساحت : ۹۰ متر مربع
کاربری : سقف متحرک رستوران
محل پروژه : ساری
سال : شهریور ماه ۱۳۹۶
مشخصات سازه : فولادی
جنس پارچه : PES 650gr
نوع دوخت پارچه : HF

دسته بندی مطالب

آدرس ما :

میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 3، واحد 403

اطلاعات تماس :

تلفن: 88873126-021

تلفن همراه: 09198101146

وبسایت: سازه چادری ساینا