سقف متحرک پارکینگ خانه – قم

//سقف متحرک پارکینگ خانه – قم
سقف متحرک پارکینگ خانه – قم۱۳۹۹/۷/۹ ۸:۵۹:۱۲

توضيحات پروژه

سقف متحرک پارکینگ

سقف متحرک پارکینگ یکی از المان های لاکچری که ایرانیان به آن رو آورده اند که برای فضای پارکینگی خود استفاده می نمایند. با مسقف کردن محوطه پارکینگی در هتل ها، منازل، ویلا شخصی می توان اتومبیل ها را از نور آفتاب، باد، باران و برف محفوظ داشت.

برای دریافت اطلاعات اولیه درباره خرید سقف متحرک برقی می توانید با شرکت سقف متحرک ساینا تماس بگیرد

طراحی و معماری سقف پارکینگ

برای مسقف کردن پارکینگ اتومبیل در حیاط منزل مسکونی واقع در قم به متراژ ۵۷ مترمربع از سقف متحـرک پارکینگ استفاده شده است. در این پوشش لاکچری و زیبا برای باز و بسته شدن سقف جمع شونده پارکینگ از یک موتور هیوت استفاده شده است. برای ایجاد فضای متفاوت رنگ سازه و پارچه در تضاد هم انتخاب شده تا محوطه ای منحصر به فرد را در حیاط ویلا ایجاد کند. با توجه به اینکه کارفرما خواهان یک نورپردازی زیبا و منحصر به فرد برای این سقف اتوماتیک مدرن بود، شرکت ساینا در این زمینه، نورها را بجای قراردادن بر روی تیرهای فرعی بر روی تیرهای اصلی و ریل های حرکتی سقف متحرک قرار داد.

مشخصات فنی سقف متحرک پارکینگ

برای هر چه سریعتر نصب شدن سقف جمع شونده، همراه با کمترین مزاحت برای ساکنین منزل، تمامی اتصالات بصورت پیچ و مهره ایجاد شده است تا کمترین فعالیت عمرانی در محل انجام گیرد. برای نورپردازی LED های نقطه ای استفاده شده است که زیبایی خیره کننده ای را به فضا می بخشد. سازه استفاده شده در این سقف جمع شونده پارکینگ از بهترین متریال که آلومینیوم ۶۰۶۳ است استفاده شد تا جلوه دیگری به فضای حیاط و پارکینگ دهد.

در محاسبات سرعت باد برای این سقف برقی ۶۰ کیلومتر بر ساعت و میزان بار برف قابل تحمل ۳۰ کیلوگرم بر متر مربع در نظر گرفته شده است.

خلاصه ای از سقف متحرک برقی پارکینگ

این پروژه یک سقف پارکینگ متحرک در محوطه یک خانه مسکونی به متراژ ۵۷ متر مربع می باشد.

مساحت : ۵۷ متر مربع

کاربری : سقف متحرکِ پارکینگ

محل پروژه : قم

مشخصات سازه : آلومینیوم ۶۰۶۳

نوع دوخت پارچه : HF

موتور: هیوت

سال : مرداد ۱۳۹۷

دسته بندی مطالب

آدرس ما :

میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 3، واحد 403

اطلاعات تماس :

تلفن: 88873126-021

تلفن همراه: 09198101146

وبسایت: سازه چادری ساینا