سقف متحرک پاسیو قیطریه

//سقف متحرک پاسیو قیطریه
سقف متحرک پاسیو قیطریه۱۳۹۸/۱/۲۵ ۱۱:۳۲:۵۱

توضيحات پروژه

سقف متحرک پاسیو

سقف متحرک پاسیو یکی از کاربردهای سقف برقی است چرا که پاسیو در محل سکونت افراد فضای نورگیری و تهویه برخی از اتاق ها است از این رو باید برای مسقف کردن آن کمال توجه را داشت زیرا مسقف کردن آن با متریال نامناسب باعث از بین رفت نور برخی از اتاق ها خواهد شد. برخی از افراد از سقف متحرک پارچه ای برای مسقف کردن پاسیو استفاده می کنند تا روزهای آفتابی سقف برقی را باز کرده و در شرایط جوی نامناسب سقف جمع شونده ببندند.

طراحی سقف متحرک پارچه ای حیاط خلوت

برای پوشاندن سقف حیاط خلوت یک آپارتمان در قیطریه از سقف متحرک پاسیو به متراژ ۴ مترمربع استفاده شده است. بر اساس در خواست کارفرما برای جمع و باز شدن این سقف جمع شونده پارچه ای بر روی آن موتور هیوت قرار گرفته شد. طراحان شرکت ساینا با توجه به فضای پاسیو برای هرچه جذاب شدن محوطه حیاط خلوت از دو رنگ متفاوت برای سازه و پارچه استفاده کردند که مورد استقبال کارفرما قرار گرفت. نورپرازی بسیار زیبایی در زیر این سقف انجام گرفته شد تا ساکنین بتوانند از این فضا هنگام شب و بسته بود سقف جمع شونده استفاده نمایند.

مشخصات فنی سقف جمع شونده پاسیو

شرکت ساینا سعی دارد علاوه بر اینکه سقف متحرک های خود را با بهترین کیفیت به کارفرما های خود ارائه دارد، از طرف دیگر بر این باور است که زمان برای افراد مهم است از این رو تمامی اتصالات را بصورت پیچ و مهره ایجاد می کند تا کمترین مزاحمت و فعالیت عمرانی در محل انجام گیرد. برای نورپردازی سقف متحرک پارچه ای به درخواست کارفرما از LED های نقطه ای استفاده شدتا  زیبایی خیره کننده ای را به فضا  ببخشد. سازه استفاده شده در این سقف جمع شونده وید از بهترین متریال که آلومینیوم ۶۰۶۳ است استفاده شد تا جلوه دیگری به فضای حیاط خلوت  دهد.

 

خلاصه ای از سقف متحرک برقی 

این پروژه یک سقف جمع شونده پاسیو به متراژ ۴ متر مربع می باشد.

مساحت : ۴ متر مربع

کاربری : سقف متحرک پاسیو

محل پروژه : قیطریه

مشخصات سازه : آلومینیوم ۶۰۶۳

نوع دوخت پارچه : HF

موتور: هیوت

سال : بهمن ۱۳۹۷

دسته بندی مطالب

آدرس ما :

میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 3، واحد 403

اطلاعات تماس :

تلفن: 88873126-021

تلفن همراه: 09198101146

وبسایت: سازه چادری ساینا